Älä jää miettimään, vaan ota yhteyttä!

Yhteystiedot

PARIKANNIEMEN LASTENKOTI

Lastenkodin johtaja

Matti Pasanen
Arkisin klo 8.00–15.45

matti.pasanen@parikanniemi.fi

040 847 3657

Toimisto

Risto Teittinen
Toimisto- ja taloussihteeri
Arkisin klo 8.00–15.45

risto.teittinen@parikanniemi.fi

0400 744 061

Lastenkodin kotiryhmät

Koivula

0400 747 389
0400 740 046

koivula@parikanniemi.fi


Vastaava ohjaaja: Päivi Orava
Puh. 050 532 1082
Email. paivi.orava@parikanniemi.fi

Onnentupa

0400 747 359
0400 745 790

onnentupa@parikanniemi.fi


Vastaava ohjaaja: Hanna Jokinen
Puh. 050 532 1767
Email. hanna.jokinen@parikanniemi.fi

Tuulentupa

0400 744 058
0400 762 076

tuulentupa@parikanniemi.fi


Vastaava ohjaaja: Saila Liukkonen
Puh. 050 532 1953
Email. saila.liukkonen@parikanniemi.fi

Parikaniemisäätiö


Toiminnanjohtaja:

Teuvo V. Riikonen
Puh. 0400 315 573
Email. teuvov.riikonen@parikanniemi.fi


Toimisto:

Parikanniementie 130
52320 VITSIÄLÄ, RISTIINA, MIKKELI

puh. 0400 744 061 (arkisin 9.00–15.00)
email. toimisto@parikanniemi.fi

Toimisto- ja taloussihteeri Risto Teittinen

puh. 0400 744 061
email. risto.teittinen@parikanniemi.fi

 

PARIKANNIEMISÄÄTIÖN HALLITUS:


Puheenjohtaja:
Markku Liukkonen, Mikkeli
puh. 0400 143 431
email. markku.liukkonen@evl.fi

Varapuheenjohtaja:

Ari Tähkäpää, Mikkeli
puh. 0500 653 916
email. ari.tahkapaa@evl.fi


Jäsenet:
Riitta Hakala, Kangasniemi
Vesa Julin, Imatra
Päivi Kuokkanen, Kouvola
Martti Lähteenmäki, Lappeenranta

Johannes Neuvonen, Parikkala

Sakari Smeds, Kouvola

 


Julistustyöntekijät:

Julistustyön pappi 
Petri Tiusanen, Lappeenranta
puh. 040 753 5553
email. petri.tiusanen@parikanniemi.fi

Vapaaehtoistyöntekijä evankelista
Pekka Maaranen, Ruokolahti

puh. 040 359 0111

PARIKANNIEMEN YSTÄVÄT RY HALLITUS:

 

Puheenjohtaja:
Kimmo Jaatila, Savonlinna
puh. 050 564 6815

Sihteeri:

Maija-Liisa Kasanen, Lappeenranta
puh. 0400 642 717


Jäsenet:
Sirpa Lähteenmäki, Lappeenranta
Johannes Neuvonen, Parikkala

Teuvo V. Riikonen, Mikkeli

Juha Räisänen, Sulkava

Jouni Salo, Joutseno

YHTEYDENOTTOLOMAKE

Voit ottaa meihin yhteyttä kätevästi alla olevalla yhteydenottolomakkeella!

Parikanniemi somessa